Susipažinkite su didžiausiomis regiono įmonėmis, kurios pateko į „Coface“ Vidurio ir Rytų Europos (VRE) Top 500 reitingą 2021.

13-ajame „Coface CEE Top 500“ leidinyje pateikiamos įžvalgos apie ateitį ir apibendrinama praėjusių metų regiono ekonominė veikla.

Leidinyje skaitykite, kaip įmonės kovojo su naujomis Covid-19 pandemijos sąlygomis ir kaip prisitaikė prie šios situacijos. Nors 500 didžiausių bendrovių apyvarta 2020 m. sumažėjo 3,3 %, VRE regionas išbandymus atlaikė. Vienos įmonės be vyriausybės subsidijų tolesnių draudimų ir ribojimų nebūtų išgyvenusios, kitoms Covid-19 pandemija tapo pelno ir klestėjimo laikotarpiu.

Leidinys yra nemokamas!
Atsisiųskite jį užpildę dešinėje pateiktą formą.

Jeigu norite sužinote daugiau apie į reitingą patekusias įmones arba apie savo verslo partnerių patikimumą, mūsų ekspertai mielai Jums padės, arba galite atlikti nemokamą įmonių paiešką mūsų internetinėje duomenų bazėje iCON.
Susisiekite su mumis telefonu +37052791727.

Norite daugiau sužinoti apie „Coface“ ir mūsų naudą jūsų verslui dirbant Vidurio ir Rytų Europoje? Apsilankykite mūsų interneto svetainėje www.coface.lt
Sutinku, kad mano asmens duomenis saugo, tvarko ir informavimo tikslais naudoja „Coface“. Šis sutikimas gali būti bet kada atšauktas.