Podívejte se, jak si vedly společnosti CEE Top 500 během pandemie.

13. ročník studie CEE Top 500 nabízí pohled do budoucnosti a shrnuje ekonomickou aktivitu regionu za předchozí rok. Navíc popisuje stav 500 největších společností ve střední a východní Evropě podle jejich obratu. Toto vydání popisuje boje s novým pandemickým prostředím Covid-19 a také to, jak se společnosti přizpůsobily této nové situaci. V roce 2020 se společnosti ze střední a východní Evropy dobře přizpůsobily novému pandemickému prostředí, přestože obrat 500 největších společností klesl v roce 2020 o 3,3 %. Přestože by mnoho z nich bez vládních dotací nepřežilo další blokování a restriktivní opatření, pro jiné byla pandemie Covid-19 obdobím zisků a prosperity.

Naše publikace je zdarma.

Jednoduše si jí stáhněte vyplněním formuláře vpravo!

Pokud potřebujete klíčové finance našich špičkových společností nebo vašich obchodních partnerů, naši odborníci vám rádi pomohou. Můžete nás kontaktovat telefonicky na +420 246 085 411, e-mailem office-cz@coface.com, nebo si můžete vyhledat společnost zdarma v naší online databázi InfoIcon.

Chcete se dozvědět více o společnosti Coface a jak vám můžeme pomoci při podnikání v zemích střední a východní Evropy?

Navštivte lokální webové stránky www.coface.cz
Souhlasím s tím, aby společnost Coface uchovávala, zpracovávala a používala moje osobní údaje. Tento souhlas může být kdykoliv odvolán.